skip to Main Content

Watersportvereniging Hertha
Schoolstraat 58
6049 BN Herten

Voorzitter
Peet Adams
voorzitter@wv-hertha.nl
Tel. +31 6 13278181

Penningmeester
Ed Bancken
penningmeester@wv-hertha.nl
Tel. +31 6 13101557

Secratariaat
John Hoebers
info@wv-hertha.nl
Tel. +31 6 83700233

Havenmeester
Maurice Evers
havenmeester@wv-hertha.nl
Tel. +31 6 54650049

Beheerder Spil
Maurice Evers
beheerder@wv-hertha.nl
Tel. +31 6 54650049

Technisch
Peter Maassen
technisch@wv-hertha.nl
Tel. +49 170 9901490

Uwe Kreis
uwe.kreis@o2online.de
Tel. +49 1 795162663

Voor vragen of opmerkingen kunt u contact opnemen met een van de leden van het dagelijks bestuur, of mailen naar info@wv-hertha.nl

Back To Top